Що дає ринкам Волині підписання ЄС

PDF Друк
П'ятниця, 09 січня 2015, 15:48

кубик єсЗараз на Волині залишилося дуже мало державних підприємств, які справно працюють. Їх все більше і більше закривається. Це призводить до скорочення робочих місць. А нові відкривати поки що не планується - адже це невигідно. Для того, що б виправити ситуацію, слід скористатися досвідом країн, які досягли деякого успіху в боротьбі з кризою. Якщо успішний досвід переймати, то ми можемо впоратися з цією проблемою в максимально короткі терміни.

Ринки Волині мають покращено працювати при асоціацію ЄС. Все має змінитися завдяки новому підходу: демократії і нової ринкової економіки. Раніше вже були спроби змінити ринкову політику, але серйозні реформи не проводилися. Але не варто шкодувати про втрачений час - потрібно міняти те, що є.

Що зробили в європейських країнах - вони змінили державну систему управління на приватну. Але потрібно враховувати, що це дає результат, тільки якщо діяльність ведеться відкрита за всіма правилами. При цьому повинні бути захищені всі права власності.

Аналітики стверджують, що такі реформи на Україні можуть відбутися, але для цього потрібно докласти достатньо зусиль. У перспективі, це може посприяти розвитку держави і зростанню економіки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити