Не дивлячись на заборони, Волинь закликає на фронт 18-ти річних хлопців

PDF Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 13:13

маленький хлопчикЯк відомо, вже наближається друга хвиля призову, а тому комісаріати розсилають повістки всім чоловікам призивного віку. Зараз повістки отримують і хлопці, яким по вісімнадцять років. Але відомо, що під час одного із засідань раді було вирішено, що зараз призовний вік починається з двадцяти років.

Ірина, мешканка міста Луцьк, розповіла, як її син отримав повістку. Йому 18, він студент Коледжу технологій та бізнесу. Нещодавно він і багато його одногрупників отримали повістки. Жінка дуже хвилюється, адже всі бачили, що влада, а саме секретар Ради, який тільки нещодавно отримав свій пост, зробив офіційну заяву. У неї було сказано, що вік призовників починається від двадцяти років. Як, не звертаючи на накази, на Волині та конкретно у Луцьку все також закликають щойно відзначивших повноліття, хлопців.

А ось Володимир Бондарюк сказав, що одного такого рішення на словах мало. Заступник військового комісара з виховної роботи Волинського ОВКдодав, що хоч і не володіє повною інформацією через лікарняний, але точно може сказати, що для здійснення такого рішення мають бути внесені серйозні зміни в законодавство країни.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити