Голова районної Ради на Волині повернувся з АТО

PDF Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 12:31

приїхав поїздДругого січня повернулися з зони АТО бійці 24 бригади, яких набрали у  Волинській області. Вони служили на Луганщині майже три місяці. Ці люди стояли в перших рядах на Сокольниках і в Кримському.

Бойців зустрічали в Нововолинському. Прямо на автовокзалі їх чекали люди зі словами подяки і гучним гаслом «Герої».

Двоє з тих, хто повернулися -шахтарі. Кажуть, що рішення про повернення прийнято досить спонтанно, тому все організовувалося буквально за півгодини. Разом з бійцями повернувся Віктор Вілентко. Він займає пост глави Іваничівської ради району. Разом з бійцями він перебував у зоні АТО і нарівні з ними бився у складі 24 бригади.

Це єдиний депутат у Волинській області, який добровільно погодився піти на фронт. Він набував і згадував бойові навички в Яворському полігоні і відразу після цього відправився в Луганську область у складі механізованої бригади. У зоні АТО Віктор Вілентко командував підрозділом мінометників.

Не тільки народ і рідні люди зустрічали бійців, також на зустріч прийшов колишній глава Іванчевской РДА Андрій Баздюнь, а також військовий комісар Нововолинського об'єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужник. А в місті Іваничі бійців зустріли хлібом і сіллю.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити