Активісти допомагають переселенцям на Волині

PDF Друк
Четвер, 18 червня 2015, 16:00

ДОПОМОГА ДУБЕНСЬКИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ВІД «КАРІТАС-ВОЛИНЬ»

ВОБФ "Карітас-Волинь" продовжує активно допомагати вимушеним переселенцям. Цього разу працівники фонду здійснили роздачу гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам, які проживають у м. Дубно та селах Дубенського р-ну Рівненської області. Вже майже рік на території Дубенського р-ну знаходиться 50 родин зі Сходу та Криму. Більшість з них проживає у своїх родичів або близьких знайомих, дехто винаймає помешкання. Усі вони потребують допомоги, адже через військові дії опинилися за сотні кілометрів від рідного дому без нічого.

Захід відбувся у БФ "Карітас-Дубно" - організації, яку у 2013 р. заснували релігійна громада Вознесіння Господнього УГКЦ та ВОБФ «Карітас-Волинь». Мета благодійної акції – надати продукти харчування та необхідні речі для малозабезпечених верств населення з числа тимчасово переміщених осіб, а саме: багатодітним родинам, що мають 3 і більше дітей віком до 14 років, сім’ям, в яких виховуються діти з особливими потребами, інвалідам, одиноким матерям та пенсіонерам. Провести благодійну ініціативу вдалося за підтримки Zwi?zek Ukrai?c?w w Polsce, oddzia? w Szczecinie та Карітас Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ в Польщі, керівники яких надали для потреб вимушених переселенців продукти харчування (гречка, борошно, олія). 2 тонни гуманітарних речей (одяг, взуття, постільна білизна, іграшки) отримали дубенські переселенці за підтримки закордонних донорів в рамках проекту «Створення відділу надзвичайних ситуацій».

Директор «Карітас-Дубно» о. Роман Бобесюк створив необхідні умови для роздачі гуманітарної допомоги: поширення інформації про захід, надання приміщення та сортування речей. Працівники «Карітас-Волинь» формували продуктові набори. Загалом допомогою вдалося охопити 41 родину (100 осіб). Така підтримка є надзвичайно важливою для вимушених переселенців, адже для того, щоб придбати одяг або взуття для членів родини, необхідні чималі кошти.

Паралельно з роздачею гуманітарної допомоги психолог «Карітас-Волинь» надала психологічні консультації для потребуючих. Фахівець провела роботу з дорослими особами, а також з дітками-переселенцями. Варто зазначити, що психологічний супровід тимчасово переміщених осіб є надзвичайно важливим, адже інколи проста розмова з людиною, яка вислухає, підтримає та порадить є необхідною для людей, які пережили вимушене переселення та мають страх за майбутнє своїх дітей.

У цей складний час тимчасово переміщені особи потребують підтримки та уваги і будь-яка допомога є для них надзвичайно важливою. ВОБФ «Карітас-Волинь» висловлює щиросердечну подяку іноземним жертводавцям, а також усім, хто долучається до надання допомоги для наших потребуючих співвітчизників


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити