Інтерв'ю з передової: волинський боєць батальйону Азов

PDF Друк
Понеділок, 08 червня 2015, 20:09

Волинський боєць Андрій «Хорват» Дяченко вже рік перебуває на передовій. Хлопець воює в лавах добровольчого полку «Азов» та є його речником.

«Хорват» розповідає, що нині полк перебуває у селищі Широкине, що на Донеччині. Місто поділене на дві частини: одну зайняли бойовики, а іншу – українські військові.

«Проблема Широкине полягає в тому, що воно розділене на дві частини: західні окраїни селища займають українські бійці «Азов», «Донбас», представники ЗСУ. А східні околиці Широкиного займають терористи. Широкине буде «гарячою точкою», поки селище буде розділене між двома ворогуючими сторонами», – каже Андрій.

За словами бійця, після підписання Мінських угод, ситуація на фронті майже не змінилась. Бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових. Піднімалось питання щодо демілітаризації міста, але «Хорват» зазначає, що представники «Азову» категорично проти такого рішення.

«Ми категорично проти цього, адже вже було таке у вересні 2014 року, коли підписали перші Мінські домовленості. Було рішення створити 70-ти кілометрову буферну зону, а терористи за тиждень-два взяли її і зайняли», – заявив боєць.

Що стосується представників OБCE, то вони ситуацію на Сході не контролюють.  Не зважаючи на умови Мінських домовленостей, бойовики не відігнали важку артилерію на 100 кілометрів від лінії фронту. OБCE про це знають, проте нічого вдіяти не можуть.

Боєць зізнається, що утримання Маріуполя – це справа честі для бійців «Азова».

«Ми рік вже тримаємо оборону цього міста і для нас захист Маріуполя – це справа честі», – заявив Андрій Дяченко.

Громадське.Волинь


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити