У Луцьку нагородили бійців батальйону “Айдар”

PDF Друк
П'ятниця, 01 травня 2015, 12:19

Вчора у залі засідань міської ради відбулась урочиста зустріч з членами батальйону “Айдар”, їх рідними та волонтерами. Близько 50 відзнак отримали бійці, що захищали незалежність та територіальну цілісність України на Сході, деяких нагородили посмертно.

Розпочалася зустріч із хвилини мовчання за загиблими Героями.

Привітав усіх присутніх міський голова Микола Романюк. Він висловив вдячність бійцям за їх героїзм та відданість, а також - співчуття родинам та близьким загиблих. “Ми будемо пам'ятати кожного, а на їх прикладах виховувати молоде покоління”, - зазначив він. “Найголовніше допомагати душею та серцем. Кожен з нас повинен роботи це для того, аби якнайшвидше закінчилася війна. А перемога обов'язково буде за нами”, - наголосив Микола Романюк.

3 травня — річниця створення батальйону “Айдар”, тому для його членів сьогоднішня зустріч — символічна.

Вручали нагороди народний депутат України Ігор Лапін та Луцький міський голова Микола Романюк.

Як розповів Ігор Лапін, ці відзнаки є неурядовими. Вони були виготовлені за його ініціативи, аби таким чином висловити вдячність та шану нашим захисникам. Серед них посмертні нагороди присвоїли: Рустаму Хамраєву, Ігорю Філіпчуку, Сергію Шостаку, Олегу Михайлову,  Миколі Корольку, Андрію Атаманчуку та Олегу Вишневському. Їх сьогодні отримали рідні загиблих.

Відзнаки також повезли й бійцям, які зараз обороняють нашу державу біля міста Щастя, що на Сході.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити