Вчора до нашого міста прибула делегація з міста Волноваха Донецької області

PDF Друк
Четвер, 09 квітня 2015, 13:18

Вчора до нашого міста прибула делегація з міста Волноваха Донецької області у складі 68-ми дітей та 11-ти супроводжуючих. Діти проживають у родинах луцьких ровесників.

Сьогодні у приміщенні гімназії № 4 імені Модеста Левицького відбулася зустріч волновашців з заступником міського голови Тарасом Яковлевим, секретарем міської ради Сергієм Григоренком, депутатами міської ради Романом Романюком та Анатолієм Пархом'юком, керівниками структурних підрозділів міської ради, головою обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмилою Лонюк, педагогами міста.

Розпочинаючи зустріч, директор гімназії № 4 Олександр Мишковець привітав гостей з Донеччини у Луцьку. Він зауважив, що йому дуже приємно бачити дітей та їх педагогів у нашому місті. Заради прийому гостей з Волновахи вони призупинили програму обміну учнів з іншими країнами, зокрема, Грузією. Олександр Мишковець побажав, щоб перебування на Волині їм принесло багато позитивних емоцій, нові знайомства, щоб діти повернулися додому трішки щасливішими.

Привітав гостей у Луцьку й заступник міського голови Тарас Яковлев, який пригадав, як ще будучи учнем однієї з луцьких шкіл, побував по обміну у Польщі. За його словами, вони тоді теж проживали у польських родинах і це принесло багато позитивних емоцій і нових знань. “З луцьких шкіл часто діти по обміну їздили в інші країни. Я нині шкодую, що обмін дітьми в Україні почався лише зараз. Це перший крок і гарний початок. Такими поїздками ми можемо об'єднати, згуртувати українців. Бажаю вам гарного перебування у місті Луцьку, нових вражень. Гарного святкування Великодня”, - зазначив він.

Також Тарас Яковлев передав вітання від міського голови Миколи Романюка, який нині перебуває у відрядженні, але пообіцяв, що він з ними ще зустрінеться.

Побажав гарного перебування у Луцьку й секретар міської ради Сергій Григоренко. “Так сталось, що у нас є міста побратими закордоном, але не було у Луцьку. Ми порадилися з Миколою Романюком і вирішили підписати угоду з Волновахою. Ми там побували. Залишилися хороші враження від поїздки. Ваш народ вигнав сепаратистів, захотіли бути з Україною. На жаль, у вас складна ситуація. Я сподіваюсь ситуація нагодиться, і ми співпрацюватимемо активно з вами. Прошу вас, аби як повернетесь додому, то розкажіть своїм друзям і рідним, проте як ми тут живемо, про наші архітектурні пам'ятки. Ви переконаєтесь, що на заході сприймають будь-яку мову, національності і нікого тут не переслідують. Це все міфи, які насаджує російська пропаганда”, - зазначив він.

Сергій Григоренко наголосив, що на літні канікули до Луцька приїде ще група дітей на відпочинок.

Привітали гостей з Волновахи у Луцьку також депутати міської ради Роман Романюк та Анатолій Пархом'юк, голова обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк, начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк та інші.

Також дітям і педагогам вручили подарунки від обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”.

Подякувала за гарну зустріч представник делегації з Волновахи Ольга Вистороп. Вона наголосила, що у них склалися уже гарні враження. “У дітей багато вражень, а далі їх ще буде більше. Ми б хотіли запросити й вас до нас в гості, однак, через ситуацію на Сході не можемо цього зробити. Проте, впевнені, що війна завершиться і ваші діти обов'язково приїдуть до нас в гості”, - зазначила вона.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити