Заходи до Дня Європи в Луцьку

PDF Друк
Субота, 13 травня 2017, 12:48

15 травня відбудеться презентація освітніх можливостей та стипендіальних освітніх програм Німеччини, а також німецької літератури та мови. Тут зберуться всі любителі німецької мови, студенти, викладачі. Всі будуть дивитись коротку стрічку. На перегляд запрошенні експерти із питань захисту прав людини, європейської інтеграції, громадського здоров’я, психологи та громадські активісти. Всі зможуть подивитись та дізнатись багато корисної інформації.

Також 16 травня охочих запрошують взяти участь у дебатах і поговорити про те, чи усі європейські цінності є необхідними Україні та до чого може призвести асоціація. Це досить цікава тема та багато людей в Луцьку мають бажання її обговорити. Питання вступу в Євросоюз для України дуже близьке та делікатне, тому потрібно знати всі деталі та обговорити можливі варіанти розвитку подій.

Заходи відбудуться в рамках Всеукраїнської Акції "Відкриті Діалоги" до Дня Європи". Організатори обіцяють, що все буде весело та пізнавально, тому всіх запрошують на дебати та перегляд стрічки, це повинно сподобатись кожному. Також обговорюватимуть можливі стипендії в Німеччині, що також цікаво для українців.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити