Луцьк на туристичній виставці

PDF Друк
Четвер, 30 березня 2017, 11:10

В Україні досить добре розвинений туризм, сюди приїжджає багато людей, а також українці люблять подорожувати. Тому цю сферу потрібно завжди розвивати, щоб мати змогу найкраще надати послуги своїм клієнтам.

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради презентує Луцьк на 23-й Міжнародній туристичній виставці UITT "Україна — Подорожі та Туризм 2017" у місті Київ, яка проходить з 29 по 31 березня. Багато відвідувачів зможуть ознайомитись з різними буклетами та рекламами, де можна переглянути список послуг, найцікавіші тури, об’єкти, які варто подивитись в Луцьку. Також на місці можна отримати консультацію на рахунок організації своєї подорожі.

На виставці можна буде зустріти багато луцьких туристичних фірм, всі вони по-своєму цікаві, а також є такі, які займали призові місця на виставках минулих років. Всі, хто люблять подорожувати, або працюють в сфері туризму, варто заглянути на виставку, адже тут можна знайти для себе багато цікавого та пізнати щось нове. Ніколи не буде зайвим дізнатись додаткову інформацію, також можна поговорити з представниками фірми, які можуть розповісти про принципи обслуговування а також про тури.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити