Волинські міліціонери взяли під опіку ще одну родину переселенців зі Сходу

PDF Друк
Четвер, 12 лютого 2015, 11:06

Через бойові дії на Сході жінка змушена була залишити окуповану територію, покинути оселю і шукати притулку в інших регіонах держави. Пригадуючи ті дні, багатодітна мати не може стримати емоцій. А коли говорить про знищенні будинки, втрачені документи і відсутність можливості спілкуватися із рідними, перед очима вкотре постає жахіття війни.

У родину вимушених переселенців працівники іваничівського райвідділу міліції завітали на гостину, аби підтримати і словом, і гостинцями.

– Одного разу ми вже виїжджали з міста, де відбувалися обстріли, але згодом свекруха захотіла повернутися додому, – розповідає Тетяна. – А через трохи, під час чергового обстрілу, її серце не витримало. У нас не лишилося вибору і можливості жити на рідній землі, тому вирішили терміново переїжджати на безпечну територію...

У пошуках спокійного життя для своєї малечі жінка обрала Західну України. Багатодітна мама зізналася, що після перегляду телепередач, які транслювалися російськими каналами, трохи переживала. Але, опинившись на Волині, переселенка кардинально змінила думку про місцевих людей, котрі прийняли їх як рідних.

– Ми не почуваємо себе чужими, інколи навіть здається, що тут народилися і завжди жили. Я все життя дякуватиму небайдужим людям, котрі всіляко допомагають в облаштуванні побуту, приносять одяг і продукти, та буду молитися за їхнє здоров’я, – з хвилюванням у голосі розповідає Тетяна.

Візиту правоохоронців у родину переселенців найбільше тішилася малеча, котра з неабияким інтересом спілкувалася із чоловіками у формі та позувала перед об’єктивом фотоапарата.

СЗГ УМВС України

у Волинській області


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити