Трасу Луцьк-Львів майже відновлено

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 10:45

23 жовтня 2016 року відбулась чергова нарада щодо реалізації проекту поточного ремонту автомобільної дороги загального користування Н-17 Львів-Радехів-Луцьк під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова. Окрім того, на нараді були присутні директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації  Іван Мирка, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк, начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло Леміщак, начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області Володимир Степанов, начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак  та його заступник Ншан Антонян, а також підрядник.

Говорили, як завжди, про стан готовності всіх ремонтних робіт, зокрема – прокладання останнього третього шару асфальтного покриття, нанесення розмітки, облаштування освітлення та пішохідних переходів, встановлення зупинок та огороджувальних конструкцій вздовж узбіч тощо.

За словами Ншана Аршалуйсовича, практично завершено прокладання третього заключного шару асфальту на дорозі Луцьк-Львів  та відбувається нанесення дорожньої розмітки. Погода сприяє. Проблемним залишається встановлення зупинок в Горохівському районі. Після того, як  Олександр Борисович запропонував вимагати у виконавця чіткий графік робіт щодо облаштування освітлення, справа зрушила з мертвої точки. Активно почали копати траншеї для прокладання кабелів і в районі села Терешківці, де працює пересувний габаритно-ваговий комплекс. Учасники наради висловили сподівання, що погодні умови будуть сприяти у завершені всіх ремонтних робіт.

Що ж до митниці, то за прогнозами начальника головного управління Державної казначейської служби України в області Михайла Леміщака, перевиконання в цьому місяці має бути. Але, як приклад, кошти за минулий місяць ще не надійшли на рахунки області.

Окрім того, підрядник висловив занепокоєння відсутністю вагонів для перевезення сипучих матеріалів. Якщо цьогоріч якось вдалось вийти із цієї ситуації, то в наступному році, зважаючи на той обсяг робіт, що передбачено, можуть виникнути серйозні проблеми. Перший заступник голови пообіцяв розібратися в даному питанні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити