З Луцька відправлена гуманітарна допомога

PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 17:12

Керівництвом КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа №2 Луцької міської ради” було ініційовано благодійну акцію “Допоможи спортсменам-воїнам АТО”. Її підтримали Федерація настільного тенісу України, федерація боксу м.Луцька в особі Петра Боярчука та Федерація кікбоксингу Волині в особі Анатолія Кобеля.

Таким чином, 28 жовтня 2016 року близько 12 години у присутності тренерсько-викладацького складу було відправлено першу гуманітарну допомогу, яка складалася з продуктових пайків, цигарок, теплого одягу та засобів технічного забезпечення. Волонтером цієї акції був Олександр Костюк.

Дякуючи всім, хто приймав участь в акції, за 2 тижні було організоване та закуплене все необхідне.

ДЮСШ № 2 не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. Адже її головним завданням є не тільки готувати спортсменів, а й виховувати справжнього громадянина та патріота своєї держави.

Як пояснив директор ДЮСШ №2 Валерій Панчук: “Раніше у школі виховувалось кілька десятків воїнів АТО. Серед них Савченко Андрій, Сай Роман, Кащенюк Микола, Бочко Антон. Надалі наша школа працюватиме на виховання молодих та здорових захисників Вітчизни”.

В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на Сході країни, наш громадянський обов’язок – допомогти та підтримати солдатів та добровольців, які захищають державну незалежність України, її територіальну цілісність, нашу свободу.

Допомога військовим АТО – це тема, яка об’єднує і хвилює сьогодні мільйони українців. Для них це велика підтримка, вони відчувають що з ними є хтось поряд і готовий допомогти, принаймні морально.

Волонтерська та благодійна допомога військовим у зоні АТО – це діяльність, завдяки якій вдається забезпечити суттєві потреби українського війська необхідним, хоча б частково. Іде зима, і за прогнозами синоптиків, затяжна та люта. Іноді, навіть теплі шкарпетки або рукавиці здатні допомогти зігрітися одному бійцю, вберігши його від обмороження.

Закликаємо усіх бажаючих долучатися до підтримки української армії та всіляко допомагати. Впевнені, це додасть їм сили та наснаги далі боротися за рідні куточки України.

Також, передаючи зібрану нами допомогу, ми хочемо, щоб хлопці відчували наше тепло, підтримку та розуміли, що їм є за що і за кого боротися.  Ми їх чекаємо додому здоровими та бажаємо всім нам миру.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити