Почати Сиховом, закінчити США

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 20:39

Ситуація при якій талановитий, або ж і лише працездатний громадянин, відчуває, що в іншій країні його цінуватимуть більше, є показником достатку в країні “виходу”. В таких країнах, активні люди, не інакше ніж “потенційні іноземці”, а щодо інших, то у відповідь на питання — чому ти нікуди не їдеш, отримаєте хіба “знизування плечима”.

Найпростіший спосіб організувати виїзд в США Львів (якщо це місто виходу), це домовитись із американським роботодавцем. Він запрошує вас, вирішує всі “паперові” питання. Працівнику залишається лише не розчарувати боса, щоб був привід приїхати й через три роки. Запросити може не лише компанія, а й будь-яка фізична особа. Однак, це не так легко. Йому потрібно довести, що ви підходите значно краще ніж американські кандидати. Тож, майте це на увазі, коли вестимете переговори.

Робоча віза Н — 18. Надає можливість для іноземця знаходитись в США, а також легально працювати, незалежно від місця роботи. Видається на три роки, але при умовах постійної роботи, може бути збільшена й до шести.

Нічого суттєво складного немає, але це тільки один із варіантів. І для того, щоб він здійснився, необхідно не лише знайти щедрого і зацікавленого американця, а й мати високий рівень кваліфікації. До того ж, за умов і без вас великої кількості іммігрантів, конкуренція буде чимдуж сильнішою із кожним роком.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж