В подорож збирайтесь тільки застрахованими!

PDF Друк
Вівторок, 08 грудня 2015, 12:47

Вирішили поїхати у відпустку за кордон, проте зовсім не маєте часу на придбання туристичного страхового полісу? Не проблема! Заходьте на корисний сайт https://oh.ua і замовляйте страхування в режимі онлайн.

Згідно із законодавством України, кожна людина, яка має намір подорожувати в інші країни, зобов’язана застрахуватися. Це надає можливість бути впевненим в тому, що відпустці не загрожуватимуть несподівані витрати з приводу раптового погіршення здоров’я.

Відпочиваючи в тій чи іншій країні світу, Вам неодмінно захочеться пройнятись її особливою атмосферою сповна. Спробувати всі національні страви, відвідати святкування національних свят, спробувати себе у всіх видах спорту, характерних для тамтешньої місцевості та традицій…Все це стосується відпочинку за кордоном. Втім, Ваш організм не завжди розділятиме радість від пізнання чогось нового. Якраз навпаки, він все можливими способами натякатиме Вам про те, що йому некомфортно в новому для нього середовищі. Іноді ці натяки залишають різко негативні відбитки на Вашому самопочутті. Буває, без допомоги лікаря не обійтись.

Невідкладна медична допомога, послуги стоматолога, амбулаторне лікування, навіть, за потреби, транспортування хворого додому із лікарні – все це оплатить страхова компанія, в якої придбаний поліс. Страховики дбають про те, щоб Ваша відпустка не передбачала незапланованих витрат. Крім того, лікування в закордонних лікарнях часто буває дуже дорогим.

Існує безліч видів туристичних полісів. В залежності від виду страховки і країни, в яку Ви збираєтесь поїхати, розрізняють поліси із різними лімітами страхування. Так, наприклад, до Туреччини і Єгипту стандартною вважається сума від 20тис. до 30тис. умовних одиниць; відвідини країн СНД обходиться від 5 тис. до 10 тис. доларів; екзотичні ж країни потребують страхового ліміту розміром від 30 тис. до 50 тис. доларів.

Забезпечте собі і своїм близьким безпечний відпочинок за кордоном разом із oh.ua. Даний сайт являється страховим агрегатором, тобто займається якісною порівняльною оцінкою страхових компаній. Тут Ви знайдете рейтинг полісів, складений на основі замовлень і відгуків клієнтів. Швидке замовлення, доставка і зручність оплати – ось переваги страхування онлайн. Тож не баріться й Ви! Придбайте страховий туристичний поліс і гайда відпочивати! Загадковий світ чекає на Вас!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж