Зібратися на море за кордон

PDF Друк
Неділя, 19 квітня 2015, 17:47

Зазвичай українці люблять подорожувати, як і іноземці до усіх країн світу. Але відпочинок на Чорному морі - це як рідний відпочинок, оскільки знаходиться на території батьківщини. Також, він виходить на багато дешевше ніж закордонний. Щоб поїхати до іншої країни, потрібно пройти ряд певних процедур: 1) зробити заграничний паспорт; 2) звернутися за путівкою до туристичної фірми; 3) обрати вид відпочинку: в горах, на морі, країну, готель, кількість днів, переїзд автомобілем, автобусом чи літаком та інші маленькі нюанси.

Для того, щоб зібрати свої речі, спочатку напишіть список речей, які потрібно взяти з собою в дорогу, в першу чергу: 1) медичну аптечку; 2) засоби гігієни. Якщо це є, не забувайте вдома купальник, та на вечір теплу байкову кофту, оскільки на морі вечором завжди прохолодніше. В дорогу, потрібно взяти декілька бутербродів, а також обов’язково воду – хоча б один літр та бажано не газовану. Що дійсно потрібно не забути, це крем проти сонячних променів, щоб Ваша шкіра не згоріла на яркому сонці.

Деякі речі, такі як: зарядне від мобільного телефону, косметику для виходу вечором в ресторан, декілька вечірніх нарядів та туфлі на підборах також Вам знадобляться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж