ЯКІ ВИДИ ВІЗ В ПОЛЬЩУ ВИДАЮТЬ

PDF Друк
Понеділок, 22 серпня 2016, 15:59

Для перетину шенген зони, українці потребують шенгенській візі. Польська віза дозволяє перетинати кордони Польщі і ще 24 країн, що вступили до Шенгенської зони без проблем. Для придбання шенгенської візи можуть знадобитися додаткові документи, підтвердження наявності необхідної суми грошей для покриття витрат при поїздці і обов'язкову медичну страховку. Оформлення візи в Польщу зазвичай не перевищує 14 робочих днів, віза в Польщу термінова оформляється протягом 3-х днів. Ціна візи в Польщу залежить від виду візи і терміну візиту. Шенгенські візи до Польщі діляться на три основних види:

  1. бізнес візи в Польщу
  2. туристичні візи в Польщу
  3. робочі візи в Польщу тип Д

Польські візи розрізняються залежно від мети і термінів перебування в Польщі:
короткострокова (тип C) - найбільш поширений вид візи. Можуть бувати туристичними, діловими (бізнес-візи) і гостьовими - залежно від мети поїздки. транзитна (тип A і B),національна польська віза (тип D)Крім цього, візи можуть бути як одноразові, так і багаторазові - MULTI візи (дозволяють необмежену кількість в'їздів до Польщі в рамках дії візи).
Яка віза потрібна в Польщу саме вам?
Туристична віза в Польщу
Підходить тим, хто планує відправитися подорожувати в Польщу та інші країни Шенгенської зони і не має наміру працювати або здійснювати підприємницьку діяльність.
Як правило, заявник отримує одноразову туристичну візу з фіксованим терміном який не перевищує 30 днів. Оформлення не вимагає особистої присутності в Консульстві. Для підтвердження мети поїздки часто досить броні готелю і виписки з банківського рахунку.
Бізнес віза в Польщу
Може бути як одноразовою так і Multi варіант для багаторазового перетину кордону. Видається підприємцям і бізнесменам для налагодження співпраці з польськими партнерами і вирішення різного роду ділових питань. Для оформлення необхідно запрошення від польського партнера.
Гостьова віза в Польщу
Родичі, які мають польське громадянство або проживають в Польщі на підставі ПМЖ (ВНЖ) можуть запросити вас для відвідування країни. Документ для оформлення візи в Консульстві - запрошення від приймаючої сторони. Сьогодні на запрошення найчастіше відкривають національну візу категорії D терміном дії до 1 року + заявник звільняється від сплати візового збору. Віза багаторазова - дає право в'їжджати і виїжджати з країни необмежену кількість разів.
Робоча віза в Польщу
Оформляється на офіційне запрошення від роботодавця і дає право заявнику знаходиться і офіційно працювати в країні протягом 180 днів на рік. Віза багаторазова.
Існує другий варіант візи - воєводське запрошення, який дає право знаходиться і працювати в країні протягом календарного року. Однак, процес оформлення такої візи дещо складніша.
Національна віза в Польщу (віза категорії D)
Національна віза є довгостроковою, так як надається на термін від 3 місяців, але не більше 1 року. Крім перебування в країні, дає право на працевлаштування. Для отримання національної візи, необхідна наявність:
Дозвіл на роботу на території РПдокумент, що підтверджує навчання у ВНЗдокументи на возз'єднання з сім'єюкарти ПолякаВіза D дозволяє вільно переміщатися по території країн Шенгенської зони протягом 3 місяців при піврічної візі, і 6 місяців - при річній
Як отримати національну робочу візу - ціни і терміни
Мульти-Шенген для шопінгу (віза на закупи)
Отримання шопінг-візи набагато простіше, ніж оформлення класичної шенгенської. Перевага цієї категорії віз:
Невелика кількість документів для оформлення візи ;;відмов менше, ніж при оформленні стандартної шенгенської візи;Отримати шопінг-візу можуть оформити жителі України. При цьому не кожна область країни потрапляє під ці пільгові умови. Зелене світло для оформлення візи для покупок відкритий для жителів Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Вінницької, Хмельницької, Закарпатської та Житомирської областей.
Є невеликі нюанси. Перша подібна віза не може бути довгостроковою, і видається на тижневий термін. Наступні візи вже довгострокові (термін дії півроку або рік). Оформлення та підготовка документів для отримання шопінг-візи займає не більше семи днів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж