Балет Раду Поклітару «Лускунчик»

Любителів театру знову чекає приголомшливий сюрприз, справжнє чаклунство - балет Раду Поклітару «Лускунчик».

«Вистава «Лускунчик» - найграндіозніша постановка знаменитого театру «Київ Модерн-Балет» під керівництвом Раду Поклітару, який став візитною карткою культурного Києва та українською відповіддю театральній Європі», - повідомляють організатори.

Балет вражає небаченою розкішшю костюмів і декорацій, захоплює артистизмом трупи, приголомшує режисерськими новаціями, підкорює влучними психологічними спостереженнями.

Казку «Лускунчик і Мишачий король» Раду Поклітару переосмислює зовсім незвичним чином. Це уже не солодка різдвяна історія, а складна, містична фантазія великого романтика, «живописця внутрішнього світу» Гофмана.

Невиправний фантазер, пафосний хуліган і зворушливий цинік, Раду то прагне до вершин піднесеного, то занурюється у світ темряви. Скидаючи основи відомих класичних сюжетів, він «говорить» на рівних з Шекспіром, Бізе, Прокоф'євим і Чайковським.

Раду творить свій танець - зухвалий, парадоксальний, витончено-пронизливий.Його мистецтво, що поєднує класику і модерн, завоювало увагу всього балетного світу. У Лондоні, Москві, Нью-Йорку шикуються величезні черги за квитками на його вистави - публіка не пропускає подібні події. Його вируюча фантазія перетворила хореографію в каскад неймовірних пластичних прийомів. Роботи його трупи доводять, що можна нескінченно насичувати балет дією, емоціями і безперервним рухом.