У Ковелі через перепади напруги багато приладів згоріло

PDF Друк
Вівторок, 13 січня 2015, 16:01

девушка и кондиционер9 січня у другій половині дня у Ковелі на вулиці Ватутіна стався великий перепад напруги. І це була не маленька проблема - він тривав три години. Напруга досягала 370 вольт, а це в кілька разів перевищує норму. Після цього електрику було взагалі вимкнено.

Всі, хто в той момент перебували вдома намагалися додзвонитися в диспетчерську, проте ніхто так і не зміг цього зробити – на тому кінці не брали слухавку. 12 січня, як тільки з'явилася можливість, жителі вирішили з'ясувати, в чому ж була проблема. У пошуку відповідей вони звернулися в РЕС.

За словами людей все сталося несподівано. Світло в будинках став дуже яскраве і всі предмети техніки, що не були вимкнені в будинку, почали димить і горіти. Згоріло все, що було підключено до розетки.

Мешканці не додзвонившись в диспетчерську подзвонили в пожежну службу, але й там зв'язатися з диспетчерами не змогли. У міліції було написано звернення від жителів вулиці з описом ситуації, що склалася.

Через якийсь час їм все ж вдалося зустрітися з керівництвом, але нічого виразного їм не пообіцяли. Була складена комісія, яка пройшла по домівках і записала дані про стан електросистеми і збитки, завданих людям. Однак немає гарантії, що людям повернуть гроші за ремонт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити