Спартакіада міста Луцька вийшла на фінішну пряму

PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 18:21

З метою популяризації шахів і шашок серед населення міста, підвищення спортивної майстерності гравців, виявлення найсильніших команд у підгрупах за програмою Спартакіади міста 2016 року, на минулому тижні, протягом трьох днів в приміщенні «Біла тура» КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” Луцької міської ради” (вул. Будівельників, 11), проведено змагання з шахів та шашок серед команд трьох груп.

Боротьбу за нагороди вели команди вищих навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та команди підприємств, установ та організацій нашого міста у складі яких були: 1 шахіст, 1 шахістка і 1 шашкіст, 1 шашкістка.

Цьогорічні змагання відзначилися запеклою рівною боротьбою між учасниками та бажанням показати  якнайкращі результати.

Переможцями серед шашкістів стали команди: АТ “СКФ — Україна” (публічне) — І група (Людмила Цебенко і Микола Хринюк), Академії рекреаційних технологій та права (ІІ група) у складі: Юлії Свентко і Ігоря Дзюбака, медичного коледжу (ІІІ група) — Людмила Шинкарук, Ілля Геряк.

Серед шахістів у першій групі перемогу святкували представники ДКП “Луцьктепло” (Марія Никитюк і Василь Неділько). Серед команд другої групи (ВНЗ ІІІ-ІV р.а) перемогли студенти Луцького національного технічного університету (Антоніна Здомищук і Олександр Закордонець). В третій групі, серед команд ВНЗ І-ІІ р.а перемога у студентів коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені дипломами управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.

Наступним видом змагань за програмою Спартакіади міста 2016 року стануть змагання з тенісу настільного, які відбудуться 17-19 листопада цього року в спеціалізованому залі комунального закладу «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» (вул. Гетьмана Мазепи,49а). Початок змагань — 11.00 год.

А завершальним видом змагань стануть змагання з міні-футболу в І та ІІ групах, які відбудуться в грудні.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити