Українки з Волині виходять на великий футбол

PDF Друк
Понеділок, 05 січня 2015, 17:02

мяч на травеНа Волині пройшло засідання представників Федерації футболу. Вони обговорювали минулий рік і підводили підсумки. Також на засіданні піднімалася тема жіночого футболу. Учасники дійшли висновку, що сучасний жіночий футбол розвивається дуже активно. Про це говорить безліч різноманітних турнірів і змагань, які пройшли за останній рік. А футболістки з Волині незмінно показують високий рівень. Жіноча збірна Волинського краю посіла третє місце на змаганнях Всеукраїнського масштабу. Найстаршим дівчаткам всього по 17 років. Всі інші молодше. Про це розповів Василь Кохановський, голова комітету Федерації футболу.

Дівчата і правда не тільки перемагають, але і люблять футбол. У Луцьку, Ковелі, Локачах, Горохові та Маневичах діють жіночі футбольні клуби. Багато дівчаток бажає записатися на цю гру. Крім цього, футболістки зі збірної Волині запрошені до збірних України.

Ще ніколи жіночий футбол не був так розвинений. Тому це добре, що у дівчаток є бажання, а у влади - можливість проводити конкурси. Дівчаткам можна побажати удачі і заслужених перемог. Волинь багата на футболісток - україночок. Вони тренуються з самого юного віку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити