Кубок «Інтарсіо» серед ветеранів

PDF Друк
П'ятниця, 30 травня 2014, 10:09

У Ковелі з 16 по 28 травня на спортивному майданчику ЗОШ №1 проходили змагання з футболу на кубок «Інтарсіо» серед ветеранів 35 років і старших, - інформує Ковельська міська рада.У Ковелі з 16 по 28 травня на спортивному майданчику ЗОШ №1 проходили змагання з футболу на кубок «Інтарсіо» серед ветеранів 35 років і старших, - інформує Ковельська міська рада.

У змаганнях взяли участь 84 спортсмени-ветерани з Ковеля та Ковельського району. За перемогу змагалися шість команд: «Інтарсіо», «Старком», «Брестська-Люблинець», «Автомобіліст», «Волошки» та «Наше місто». Кожна гра турніру проходила в напруженій і цікавій боротьбі. Ніхто не хотів поступатись, про що свідчать результати поєдинків. Глядачам, яких збиралось на іграх чимало, не доводилось нудьгувати. Кожна команда продемонструвала змістовну гру, а судді змагань кваліфіковано обслуговували матчі кубку.

За підсумками змагань шосте місце посіла команда «Автомобіліст» (тренер В. Русін), п’яте - «Старком» (тренер О. Загорський), четверте - «Інтарсіо» (тренер І. Семенюк), третє - «Брестська-Люблинець» (тренер С. Кравчук), друге – володар кубку «Інтарсіо» 2013 року команда «Наше місто», а переможцем кубку «Інтарсіо» 2014 року стала команда дебютант змагань «Волошки» (тренер В. Кашик).

На урочистому закритті змагань начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк і головний спонсор – керівник меблевої фірми «Інтарсіо» Ігор Узналі - вручили призерам грамоти та медалі різного ґатунку, а переможцеві змагань - кубок.

Крім того, оргкомітет змагань визначив найкращих гравців за номінаціями, яким вручили індивідуальні призи. «Кращим гравцем» визнали Віктора Романчука (гравця команди «Інтарсіо»), «Кращий воротар» - Віктор Хомич (гравець команди «Волошки»), «Кращий захисник» - Микола Долюк (гравець команди «Волошки»), «Кращий бомбардир» - Сергій Кравчук (гравець команди «Брестська-Люблинець») та «Кращий нападник» - Олег Загорський (гравець команди «Старком»).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити