Волинські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з пауерліфтінгу у Дніпропетровську

PDF Друк
П'ятниця, 10 квітня 2015, 09:45

У Дніпропетровську  відбувся  чемпіонат України з пауерліфтінгу, серед спортсменів з ураженнями опорно – рухового апарату та  наслідками ДЦП. 95  юнаків та дівчат  з 20 областей України приїхали на цей спортивний форум сили, мужності, незламної волі, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.

Наш край представляли 10 спортсменів Волинського регіонального центру «ІНВАСПОРТ». Семеро - учні Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів, а саме  Русінчук Оксана, Остапук Денис, Мазелюк Юрій,  Ющук Михайло,  Ліпіч Богдан та Бондаренко Максим ( тренер Валерій Дружинович).

Першими на сцену обласної філармонії, де проходили змагання, вийшли жінки. У ваговій категорії до 50 кг не залишила шансів на перемогу своїм  суперницям  волинянка  Богдана Караванська. Другі місця в своїх категоріях посіли також представниці нашого обласного центру Панчук Марія та Свереда Наталія, а наша ковельчанка Оксана Русінчук зайняла третє місце у ваговій категорії до 73 кг.

Наші хлопці теж показали чудові результати. Успішним  став  дебют  пятнадцятирічного Дениса Остапука (вагова категорія до 54 кг). Він переміг  серед юніорів до 20 років та зайняв  загальне п’яте місце чемпіонату, а його результат  -  рівень І-го спортивного розряду.

Не менш цікава, інтригуючи тактична та силова боротьба з важким стальним снарядом тривала у ваговій категорії до 65 кг. Тут перемогу здобув ковельчанин Максим Бондаренко, який вперше впевнено став чемпіоном України. Велика працездатність, сила волі  та результат у 125 кг дали змогу Максимові виконати   норматив майстра спорту України.

Вдалим став і виступ  дебютанта змагань, учня НВК №11 Юрія Мазелюка, який посів  друге місце серед спортсменів до 20 років у ваговій категорії до 72кг з результатом 91кг., виконавши  ІІ-й спортивний розряд.

Хороший ліфтинг продемонстрували Богдан Ліпіч (5-е місце, І-й розряд) та Ющук Михайло (4-е місце чемпіонату).

До речі, наші спортсмени відмінно виконали всі три залікові спроби.

Тренер Валерій Дружинович та учні  щиро дякують міській виконавчій владі, депутатам міської ради за допомогу в підготовці до змагань та ковельчанам  за підтримку паралімпійського руху в нашому  місті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити