На Волині обрали кращу волейбольну команду

PDF Друк
Середа, 11 березня 2015, 10:35

Підводячи підсумки спортивного 2014 року, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець вручила подарункові сертифікати на грошову винагороду за високі спортивні досягнення волейбольній команді «Континіум-Ковель», яка стала чемпіоном України серед команд вищої ліги сезону 2013-2014 років.

- Протягом року дівчата пройшли тернистий шлях із моментами радості та смутку, із хвилинами перемог та незабутніми враженнями, – підкреслила у вітальному слові Світлана Євтихіївна. – Бажаю й надалі нести спорт у вашій красі, успіху вам, зібраності, оптимізму та нових перемог. Ця весна – це ваша весна.

Тренер команди Богуслав Галицький наголосив: сьогодні дівчата вирушають на всеукраїнські змагання у Запоріжжя, де гратимуть із місцевою волейбольною командою. Тож фінансова підтримка як ніколи на часі.

- Для нас це був справжній сюрприз, якого ми не очікували, – зазначив Богуслав Андрійович. – Приємно, що керівництво області про нас не забуває, поважає і підтримує не лише фінансово, але й морально, адже часто приходить на ігри і щиро вболіває.

Сертифікати на грошові винагороди, які  були виділені з обласного бюджету, отримали дванадцятеро спортсменок команди (3 тис. грн), а також тренери Богуслав Галицький (6 тис. грн) та Сергій Федонюк (4 тис. 500 грн).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити