Луцьк отримав нових чемпіонів

PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 15:37

Є люди, які з дитинства присвячують себе спорту, щоб потім досягти вершин, підкорити змагання та суперників. Так відбулось і з декількома лучанами. На чемпіонаті з бразильського джіу-джитсу «LVIV OPEN 2017 GI» двоє лучан стали чемпіонами й семеро вибороли призові місця. Це дуже почесно для міста, адже саме ці хлопці здобули такі хороші місця. Суперників було багато, всі вони тренувались та працювали, тому дуже почесно, що саме ці хлопці перемогли.

Тренер з клубу ММА, джіу-джитсу та греплінга «GARDA» Михайло Савчук каже, що сезон змагань лише розпочався й він очікує від лучан яскравих перемог. Він хотів би, щоб учасники конкурсів старались більше, більше працювали. Хоч вони завжди молодці, але завжди є до чого прагнути. Влада міста та всі лучани вітають спортсменів з перемогою та бажають процвітання в своїй справі.

За підсумками змагань лучани здобули такі переможні місця:

Михайло Іщук – 1 місце; Вікторія Казакова – 1 місце (власна вагова категорія), 1 місце (абсолютна вагова категорія); Тимофій Москалець – 2 місце; Дмитро Ковальчук – 2 місце; Гарик Михальчук – 2 місце; Іван Сильман – 3 місце; Богдан Горбань – 3 місце; Володимир Бубнюк – 3 місце; Олександр Комзюк – 3 місце.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити