Футбол в Луцьку

PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 13:20

Футбол в Луцьку люблять та поважають, тут є багато охочих пограти та взяти участь в різних чемпіонатах. 23 травня 2017 року розпочинаються відбіркові ігри. Чемпіонату Луцька з дворового футболу присвяченого пам’яті Миколи Романюка. Всі зможуть спробувати свої сили та показати, на що здатні, тоді судді будуть вирішувати, наскільки вправні спортсмени та що вони можуть. Частина ігор планується на 21, 22, 23 червня. 24 серпня – півфінал, а 25 серпня в День міста – фінал чемпіонату.

Інформація щодо змагань буде висвітлюватися на сайті Луцької міської ради та в засобах масової інформації. Тож всі, хто хоче взяти участь в змаганнях можуть зареєструватись та спробувати себе. Звичайно, конкуренція буде досить високою, проте так завжди, потрібно боротись та працювати над собою для перемоги. Тільки тоді можна буде перемогти та пройти далі. Такий шанс дадуть лише найкращим, тож ще є час потренуватись та підготуватись.

Юні хлопці з молодого віку мріють про футбольну кар’єру, проте варто знати, що все здобувається важкою працею та стараннями. Потрібно змолоду працювати, щоб досягти своєї цілі, щоб перемогти та бути дійсно кращим у своїй справі. Робота робить людину кращою та успішнішою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити