Область відбирала кращих плавців на чемпіонат України

PDF Друк
Понеділок, 09 лютого 2015, 17:44

Днями на базі комунального закладу «КДЮСШ» Ковельського міськвиконкому відбулися змагання чемпіонату Волинської області з плавання серед юнаків та дівчат. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України з плавання, що відбуватиметься в м. Біла Церква у березні цього року.

На блакитних доріжках боротьбу за нагороди вели 70 плавців – дівчата 2003 року народження та юнаки 2001 року народження, вихованців комунальних закладів «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради, «КДЮСШ №1» управління освіти Луцької міської ради, НВК №26 м.Луцька та «КДЮСШ» Ковельського міськвиконкому, які активно розвивають плавання, як вид спорту у нашій області.

За результатами всіх запливів переможцями та призерами у багатоборстві серед дівчат стали вихованки КЗ «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради:

  1. Сачко Каріна, яка набрала 97 очок;
  2. Дмітрієва Анастасія (93);
  3. Гончарук Єлізавета (82).

Серед юнаків також тріумфували спортсмени Луцької «СДЮСШОР плавання»:

  1. Мацюк Станіслав - 131 очко;
  2. Костюк Анатолій (129);
  3. Стахір Олексій (119).

У командній першості також не було рівних луцьким спортсменам.

Команда КЗ «СДЮСШОР плавання» м. Луцька, набравши 1349 очок, стала першою. Друга команда цього закладу з результатом 625 очок - друга, а третіми стали господарі - команда ковельської КДЮСШ, в активі яких 433 очки.

Вітаємо спортсменів, а також тренерів-викладачів КЗ «СДЮСШОР плавання» Сергія Максимюка, Анатолія Тихоновича, Олеся Корець, Вікторію Мороз, Ольгу Корець, Олену Наумову, Олександра Сологуба, Володимира Самчука з успішним виступом у чемпіонаті Волинської області з плавання та зичимо успішних стартів у чемпіонаті України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити