Відновлення луцького басейну

PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2016, 13:43

За перемогу вихованців луцького клубу плавання їм вирішили подарувати ремонт центрального міського басейну. Тут поміняли вікна, замість обшарпаного асфальту поклали бруківку, посадити перед басейном дерева та в загальному підремонтували приміщення. Тепер тут буде тепло та комфортно займатись. В такому басейні проводять уроки з плавання для тих, хто хотів би займатись цим, та можливо, в подальшому присвятити цьому спорту життя.

Тут досить багато учнів, які всі як один, хочуть займатись плаванням до смерті. Учні віддані та вірні своїй справі та не хочуть навіть після школи нікуди поступати, адже їх чекає спортивне майбутнє.

Тепер вони зможуть в більшому комфорті проводити свої заняття. Тут тепер тепло та охайно. Хоча зовсім недавно тут був осередок Радянського Союзу. Будівля дуже стара, та всередині було так само. Проте тепер з оновленим ремонтом це можна назвати хорошим вкладенням в архітектуру міста та спорт.

Всі вихованці дуже задоволені, адже вже бачили свій новий зал, всі вони щасливі та дякують тих, хто привів його до ладу. Тепер вони приступають до роботи з новими силами та натхненням. Готові здобувати нові перемоги для рідного міста та країни.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити