Луцькі боксери взяли участь в турнірі в Польщі

PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 17:21

4-6 листопада боксерська спортивна делегація міста Луцька, сформована з вихованців КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради”, на запрошення боксерського клубу “Печера Лева” (м.Зембіца, Польща), що у Нижній Селезії, з офіційним візитом відвідала польське місто, в якому за останні роки стрімко розвивається цей вид спорту.

Популярність боксу в цьому місті викликана тим, що у клубі тренує юних боксерів інтерконтинентальний чемпіон Європи по версії WBO Пьотр Вільчевський.

В рамках візиту відбувся XVII боксерський турнір імені Яна Хеймана і матчева зустріч між командами міст Зембіца та Луцька. Матчева зустріч стала своєрідним матчем реваншем польських спортсменів, яких приймало місто Луцьк на турнірі пам'яті Володимира Каменєва у березні цього року і у якому впевнено премогли луцькі боксери з рахунком 7:4.

На цьогорічній матчевій зустрічі, яка відбулася у міському Центрі культури, нашим боксерам протистояли провідні спортсмени Нижньосілезького боксерського союзу та боксерського клубу міста Зембіце. Почесним гостем турніру був учасник трьох олімпіад (1960, 1964, 1968 р.р), бронзовий медаліст Олімпіади в Римі (1960) і переможець Олімпіади в Токіо (1964), неодноразовий чемпіон та призер європейських чемпіонатів, легенда польського боксу - Маріан Каспржук.

Турнір пройшов на високому організаційному рівні. Відбулося чотири показових поєдинків і сім рейтингових, у рамках міжнародної матчевої зустрічі. Цьогорічна зустріч стала переможною для польських спортсменів, які були кращими у п'яти поєдинках. У двох - переконлива перемога була на боці лучан (Назар Гуль- у вазі 43 кг і Марк Куц — 54 кг).

По завершенню спортивного дійства керівнику спортивної делегації міста, начальнику управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради вручено почесний кубок, а боксерам почесні медалі та пам'ятні медалі.

Також почесний кубок від організаторів, як кращий боксер турніру, отримав лучанин Марк Куц.

Від імені міської ради, дирекції КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради” та ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» Юрій Волинець, Валерій Панчук і Славомір Качмарек вручили меру міста Зембіца, організаторам зустрічі та представникам боксерського клубу “Печера Лева” сувеніри та подарунки.

Крім спортивної програми візиту, юні боксери нашого міста мали можливість ознайомитися з пам'ятками архітектури міста Зембіца та побувати на екскурсії у місті Вроцлав. Управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради, дирекція ДЮСШ № 2 висловлюють слова вдячності ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», в особі виконавчого директора Славоміра Качмарека за фінансову підтримку спортивної делегації міста Луцька, завдяки якому відбулася поїздка юних боксерів міста на міжнародний турнір.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити