Насті та Потапа таки не буде в Луцьку

PDF Друк
Середа, 30 березня 2016, 14:24

Сьогодні, тридцятого березня, луцькі депутати підтримали рішення місцевих громадських активістів щодо заборони у місті виступу скандально відомого українського дуету Потапа та Насті Каменських.

Лучани вважають зірковий дует проросійськи налаштованим, а отже – зрадниками України. Ініціатори такого рішення вважають неприпустимим, щоб українські співаки заробляли гроші в країні-агресорі та розважали російську публіку. На думку луцьких активістів поведінка Потапа та Насті – аморальна. З особливим засудженням лучани віднеслися до того, що Потап брав участь у нагородженні відомої російської премії, де привселюдно зняв із себе штани та показав глядачам свою спідню білизну.

Заборону концерту Потапа та Насті луцькі активісти відстоювали кілька тижнів. За цей їм у відповідь співаки навіть записали звернення українською мовою, під час якого запрошували усіх волинян завітати на концертну програму.

Нагадаємо, що виступ зіркового дуету був запланований на вісімнадцяте квітня.

Також, як відомо Потап та Насті поставили свої підписи під відкритим листом до Міністра культури, в якому українські зірки висловили своє невдоволення законопроектом, що передбачає квоту на вітчизняні пісні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити