Брат чоловіка Альони Вінницької їде з концертом до Луцька

PDF Друк
Четвер, 19 лютого 2015, 14:27

Є те, що в усі часи буде користуватися успіхом - це хороша музика і «погані» хлопці. Тим більше, коли ця музика написана цікавим чоловіком, якому є що сказати, є про що заспівати, пишуть Волинські Новини.

24 лютого у міському Палаці культури на лучан чекає зустріч із Олексієм Большим – музикантом, якого з одного боку всі знають як лідера гурту «Cool Before» (широкий загал знає їх за піснею «Осень золотая») та як брата чоловіка Альони Вінницької

Нещодавно співак та його продюсер прийняли рішення стартувати із сольною кар’єрою та почати грандіозний всеукраїнський тур. Попри непросту ситуацію в державі, яка, своєю чергою, відображається на стані всього вітчизняного шоу-бізнесу, Олексій та його команда наважились на широкомасштабні гастролі, що охоплюють усі обласні та основні райцентри України.

Виступ у Луцьку носитиме благодійний характер – половину аудиторії становитимуть учасники бойових дій на сході України та їх сім’ї.

Цікава ця гастроль також своїм контентом. Адже багато хто позиціонує цю музику як якісний шансон, намагаючись обілити цей жанр первісним його значенням – тому що навряд чи хто називає шансоном Шарля Азнавура - легендарного співака, якого вважають родоначальником «справжньої музики для чоловіків».

Проте насправді матеріал, що його виконує Олексій Большой, – це якісна спокійна музика на кшталт класичного періоду гурту «Машина часу» чи, скажімо, періоду Олександра Розенбаума, коли він відійшов від суто бардівських справ і перейшов до виконання з живою групою. Власне кажучи, живий звук – це те, що вирізняє Олексія від багатьох інших штампованих проектів. 

Підзвучений кожен інструмент, музиканти-віртуози, що грають наживо, та відверта лірика Большого становлять дещо нове віяння в українській сучасній музиці. Однозначно, це не рок, тому що незважаючи на відверті тексти, форма подається глядачеві у більш доступній обкладинці. Ну, і звісно ж, це не примітивна поп-музика, основне покликання якої – не думати. Думати на концертах Олексія якраз і потрібно, принаймні артисту вдається примусити публіку ДУМАТИ.

Музиканти впевнені, що після концерту кожен з глядачів (а судячи з перших виступів туру, публіка приходить більш, ніж різноманітна – тут можна побачити і студентів, і «просунуту» молодь разом з домогосподарками і менеджерами середньої ланки) візьме для себе щось своє.

Поки що робити висновки відносно сольної кар’єри Олексія Большого, звісно ж, рано, але кращого способу переконатися у актуальності цього проекти, аніж піти на концерт – і бути не може.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити