Шоу-бізнес
Насті та Потапа таки не буде в Луцьку PDF Друк
Середа, 30 березня 2016, 14:24

Сьогодні, тридцятого березня, луцькі депутати підтримали рішення місцевих громадських активістів щодо заборони у місті виступу скандально відомого українського дуету Потапа та Насті Каменських.

Лучани вважають зірковий дует проросійськи налаштованим, а отже – зрадниками України. Ініціатори такого рішення вважають неприпустимим, щоб українські співаки заробляли гроші в країні-агресорі та розважали російську публіку. На думку луцьких активістів поведінка Потапа та Насті – аморальна. З особливим засудженням лучани віднеслися до того, що Потап брав участь у нагородженні відомої російської премії, де привселюдно зняв із себе штани та показав глядачам свою спідню білизну.

Заборону концерту Потапа та Насті луцькі активісти відстоювали кілька тижнів. За цей їм у відповідь співаки навіть записали звернення українською мовою, під час якого запрошували усіх волинян завітати на концертну програму.

Нагадаємо, що виступ зіркового дуету був запланований на вісімнадцяте квітня.

Також, як відомо Потап та Насті поставили свої підписи під відкритим листом до Міністра культури, в якому українські зірки висловили своє невдоволення законопроектом, що передбачає квоту на вітчизняні пісні.

 
Чим лучанам не вгодили Потап і Настя? PDF Друк
Понеділок, 14 березня 2016, 12:15

Волинські громадські активісти пообіцяли не допустити проведення концерту Потапа і Насті у Луцьку. Виступ скандально відомого дуету запланований на 18 квітня у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі.

На офіційному порталі міської ради вже навіть з’явилася петиція від місцевих жителів із проханням не допустити виступу співаків на Волині. Однак на місцеву владу активісти не покладають надій, тому переконані, що протистояти концерту Потапа і Насті лучанам доведеться самотужки.

Причина такої антипатії до артистів  - їхні гастролі у Росії. Співаки продовжують виступати перед росіянами, приймають їхні музичні нагороди та навіть були ведучими на концертній програмі, присвяченій святкування 23 лютого у Москві.

Також волинян обурило відео, відзняте минулого року, де Потап і Насті закликають росіян та українців не створювати конфліктів.

Наразі дует записав відеозвернення до жителів Волині із закликом відвідати їхній концерт. До волинян співаки звернулися українською мовою.

Однак, Інтернетом це не зупинило лучан у прагненні зірвати виступ. У соціальних мережах надалі розповсюджуються заклики бойкотувати концерт.

 
Брат чоловіка Альони Вінницької їде з концертом до Луцька PDF Друк
Четвер, 19 лютого 2015, 14:27

Є те, що в усі часи буде користуватися успіхом - це хороша музика і «погані» хлопці. Тим більше, коли ця музика написана цікавим чоловіком, якому є що сказати, є про що заспівати, пишуть Волинські Новини.

24 лютого у міському Палаці культури на лучан чекає зустріч із Олексієм Большим – музикантом, якого з одного боку всі знають як лідера гурту «Cool Before» (широкий загал знає їх за піснею «Осень золотая») та як брата чоловіка Альони Вінницької

Нещодавно співак та його продюсер прийняли рішення стартувати із сольною кар’єрою та почати грандіозний всеукраїнський тур. Попри непросту ситуацію в державі, яка, своєю чергою, відображається на стані всього вітчизняного шоу-бізнесу, Олексій та його команда наважились на широкомасштабні гастролі, що охоплюють усі обласні та основні райцентри України.

Виступ у Луцьку носитиме благодійний характер – половину аудиторії становитимуть учасники бойових дій на сході України та їх сім’ї.

Цікава ця гастроль також своїм контентом. Адже багато хто позиціонує цю музику як якісний шансон, намагаючись обілити цей жанр первісним його значенням – тому що навряд чи хто називає шансоном Шарля Азнавура - легендарного співака, якого вважають родоначальником «справжньої музики для чоловіків».