Шахтарі Волині вибирають мирний спосіб протестів

PDF Друк
Середа, 07 січня 2015, 11:55

протест кулакиЯк відомо, шахтарі Волині активно борються за свої права і шахти. 5 січня відбулося позачергове зібрання з главою міста Віктором Сапожніковим та профспілками. Ініціативна група шахтарів не була повідомлена про проведення зборів, хоча раніше обговорювалося, що їх повинні запрошувати на всі подібні заходи. Що вирішувалося на першому зібранні важко сказати, але профспілки відразу виправили свою помилку, організувавши в той же день, відразу після обіду, збори разом з шахтарями.

Ці переговори дали конкретні результати. Шахтарі підняли питання - чому поїздка до Києва, яку вони планували на 12 січня, перенесена на 14. Це порахували грубою і неприємною маніпуляцією. Однак виявилося, що все обґрунтовано, адже до 12 числа в Києві буде розглядатися бюджет держави. А 15 також проходить з'їзд ЦК профспілка вугольників, що подвійно вигідно шахтарям.

Вони припинили перекриття доріг і зосередили всю увагу на підготовці до від'їзду. Шахтарі приділяють особливу увагу мирному прояву протесту - адже будь-які активні дії відразу можуть звернутися проти їхньої держави в російських ЗМІ та телебачення. У з'їзді візьмуть участь шахтарі Волині, Львівщини та сходу України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити