На Волині люстрацію імітують

PDF Друк
Середа, 07 січня 2015, 10:19

папка делоНещодавно журналістка Ірина Воробей висловила в інтернеті свою думку, з приводу люстрації в Україні. В першу чергу, що абсолютно очевидно, мають бути звільнені ті депутати, які активно діяли в допомогу Януковичу. Ті, які діяли проти своєї держави і людей. Такі люди, які як ляльки-маріонетки виконують чужі накази вищестоящих персон. Саме їх в першу чергу повинна торкнутися люстрація, як і решту даремних або непрофесійних людей.

Арсеній Яценюк нещодавно повідомив, що за останній час більше п'ятисот чиновників було звільнено. На жаль, така чистка майже не торкнулася сфери суду. А адже не всі судді приймають гідні рішення, і про це відомо всім. Це наводить на думку, що люстрація не зовсім діє. Адже створено і народний комітет, який начебто має контролювати цей процес.

Дівчина стверджує - боротьба силою в минулому. Ми хотіли міняти країну - а що ми змінили?

Волинь люстрація теж торкнулася, але в основному тільки зміною глави УСБУ. Хоча цей вчинок досі оскаржується народом. Адже скарг на його роботу не було.

Тим більше, коли є ті, кого варто було б піддавати люстрації. Хоча, не виключено, що ця операція абсолютно не те, що народ хотів би мати на увазі під цим поняттям.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити