Як цьогоріч збирали голоси кандидати до міських і районних рад на Волині?

PDF Друк
Понеділок, 05 жовтня 2015, 13:35

Згідно із українськими традиція в час виборчих перегонів, представники із списку кандидатів у крісла депутатів і вище стають меценатам для українських громадян.

Окрім звичайних засобів агітації: газет, журналів, наклейок, брошур, плакатів, календарів, найпопулярнішими товарами є: гречка, цукор, печиво та ін..

Цьогоріч питанням безкоштовної передвиборчої допомоги громадянам зайнялось чимало громадських організацій, які прискіпливо контролюють цей процес. У Луцьку це Волинське Агентство Розслідувань.

Юридично можливість такої допомоги виборцям обмежується статтею 60 Закону України «Про місцеві вибори». Зокрема, в ній якраз описані всі обмеження для кандидатів на місцевих виборах щодо агітації власної персони.

До прикладу,тих самих матеріальних цінностей вони можуть нароздавати на суму меншу за 68,9 грн, що становить 5% від суми мінімальної заробітної плати.

Як  стверджують активісти, що і тут кандидати матимуть можливість обійти закон, адже проведення так званих концертів, роздача сертифікатів, передвиборчий ремонт дворів виборців – ніяк не регламентовані законом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити