Кабінет міністрів отримає пропозиції від Волинської області

PDF Друк
Неділя, 28 грудня 2014, 15:47

сеняПри заступництві облдержадміністрації спеціальна група розробляє власні пропозиції для кабінету міністрів. Планується кілька нововведень. Вони стосуються кожного громадянина. Наприклад одно з них, це введення обов'язкового оформлення землі або як приватна власність або в тимчасове користування.

Регулярно проводяться робочі зібрання, і якраз на одному з них обговорювалося це питання. Голова облдержадміністрації піднімав це питання в спілкуванні з головами рад районів і сіл. Там обговорювали також наскільки виповнюється план бюджету на сьогодні.

Секретар сільської ради села Прилуцького вважає, що наше законодавство має вади. Галина Попович говорила, що рада села не отримує належні суми, а тому сільські люди не настільки підвладні управлінню села. А винуватими вважають депутатів - саме через них гроші і не доходять на думку багатьох.

Виходить, що сільська рада несе відповідальність, але не може нічого зробити, коли щось йде не за планом. Галина Попович вважає, що становище можна поліпшити, якщо вдосконалити Земельний кодекс. Адже зараз він створює можливості тільки для недобросовісних людей - брати чуже.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити