Волинські чиновники бояться відкритості

PDF Друк
Середа, 22 липня 2015, 20:46

Автомайданівець Олег Бондарук коментує сьогоднішнє засідання Виконавчого комітету Луцької міськради.

За його словами, міські чиновники бояться відкритості, бо приховують від громади важливі господарські рішення.

Сьогодні було несподівано цікаве засідання Луцького виконкому. Можливо тому що кворум був на межі, можливо тому що розглядались наболілі питання, - повідомив Олег Бондарук.

Тепер по порядку. Приймали рішення про перенесення так званого квіткового ринку до магазину "Знання" що по проспекту Волі 41. Як на мене нормальне рішення, про те на мою пропозицію дати протокольне доручення муніципальній міліції разом з квіткарями перенести і продавців валюти, на це Микола Романюк сказав що навряд чи з цього щось вийде. От вам і підхід, проблема з продавцями квітів є, а з продавцями валюти немає. Наступне. Розглядалось питання що стосується заборгованості ДКП "Луцьктепло".

По рішенню якби питань не було, однак на питання яке не одноразово підіймав Богдан Климчук що стосується оприлюднення договору між ДКП "Луцьктепло" та ТзОВ "Західною тепло-енергетичною компанією" зрозуміла відповідь була відсутня.Тоді я вніс пропозицію внести окремим пунктом в проект рішення, щоб зобов'язати директора ДКП "Луцьктепло" надати договір на наступний виконком. І що ви думаєте? Проголосувало аж 6 чоловік! Чому цей договір такий таємний для мене загадка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити