Луцький Автомайдан виступив із заявою про підтримку Правого Сектору

PDF Друк
Неділя, 12 липня 2015, 17:42

Заява ГО "Автомайдан України" м. Луцьк щодо подій в Мукачево:

Ми активісти ГО "Автомайдан України" м. Луцьк, офіційно заявляємо свою підтримку бійцям "Правого Сектору ДУК", які ціною свого життя намагаються змінити Україну на краще та відстоюють конституційні права кожного громадянина на гідне життя.

На фоні вбивства Сашка Білого, призначення керівником Київської міліції Олександра Терещука, кришування незаконного видобутку бурштину, призначення на керівні посади старих кадрів, зокрема на митницю (людей Калєтника), ми вкотре переконались в антидержавній діяльності представників влади.

Враховуючи вище наведене, ми готові по першому сигналу виступити на підтримку борців за незалежну та суверенну Україну.

В свою чергу ми вимагаємо від президента та керівництва держави негайно припинити силові дії спрямовані проти бійців Правого Сектору ДУК у м. Мукачево і пристати на їх умови вирішення конфлікту. В противному разі залишаємо за собою право на безстрокові мирні акції непокори злочинним діям влади.

Заздалегідь вдячні усім громадським організаціям, волонтерам, які проявлять добру волю та приєднаються до наших дій. Слава Україні! Героям слава!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Громадянин 13.07.2015 07:51
Так так особливо пора закінчувати з Москалями, які сують своє рило в чужі справи...
Цитувати
 
 
0 #2 лучанка 12.07.2015 22:18
тут треба по-тихому прибирати все те сміття, маю на увазі таких як Ланьо
Цитувати
 
 
0 #1 что хотели,то и имее 12.07.2015 22:09
3-я МИРОВАЯ ВОЙНА ВСЁ УНИЧТОЖИТ И НАЧНЁТСЯ НА УКРАИНЕ, НО И НЕ ИЗБЕЖАТЬ ТАК ЖЕ ОТ ВСЕГО УНИЧТОЖЕНИЯ НА ВСЕХ ТЕРРИТОРИЯХ США, ЕС И СТРАН НАТО, ГДЕ ТАК ЖЕ ВСЁ БУДЕТ РАЗРУШЕНО И СТЁРТО С ЛИЦА ЗЕМЛИ ЯДЕРНЫМ ОРУЖИЕМ! НАСТАЛО ВРЕМЯ НАКОНЕЦ ТО УНИЧТОЖИТЬ США, ЕС и НАТО! ХВАТИТ УГРОЖАТЬ НАРОДАМ МИРА! СМЕРТЬ АГРЕССОРАМ СО ВСЕМИ ФАШИСТСКИМИ ГАДЁНЫШАМИ И С ЖИДОВСКИМИ СИОНИСТАМИ! БЫСТРЕЕ ПОРА КОНЧАТЬ ИХ!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити