У Луцьку перевірять, чи ощадливо витрачають кошти з бюджету

PDF Друк
Вівторок, 19 травня 2015, 15:58

Сьогодні за участю обранців громади Андрія Осіпова, Ігоря Поліщука й Тараса Баса відбулась прес-конференція депутатської групи “Новий Луцьк”. Як поінформував присутніх представників мас-медіа Андрій Осіпов, причиною такої зустрічі є презентація двох проектів рішень, що вноситимуться на розгляд чергової сесії міської ради.

Один з проектів — щодо створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки ощадливого витрачання бюджетних коштів. За словами Андрія Осіпова, ця комісія матиме повноваження вибірково перевіряти окремі угоди, що укладені в міській раді, на предмет їх відповідність ринковим умовам. “Адже згідно із Законом про державні закупівлі, всі угоди про закупівлю на суму до 100 тисяч гривень укладаються без проведення тендера. І всі роботи про підряд на будівництво – до мільйона”, - зазначив він.

До складу комісії пропонується ввести депутатів усіх фракцій та груп, а саме: Ігоря Поліщука, Юрія Корольчука,  Юрія Вегу, Богдана Шибу, Олександра Плісецького, Анатолія Пархом’юка  та Андрія Осіпова. Комісія працюватиме до 15 серпня 2015 року. Засідання, як правило, мають відбуватися у закритому режимі.

Ще одним проектом рішення пропонується здійснювати контроль щодо конфлікту інтересів. Цим повноваженням мають наділити комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Та все ж остаточне рішення депутати міської ради прийматимуть під час чергової 74-ї сесії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити