Губернатор представив нового голову Старовижівської РДА

PDF Друк
Четвер, 07 травня 2015, 08:42

Сьогодні вранці голова облдержадміністрації Володимир Гунчик офіційно представив громаді Старовижівського краю голову тамтешньої райдержадміністрації. Нагадаємо 28 квітня цього року Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження № 477/2015-рп, яким і призначив на відповідну посаду Анатолія Бринчука.

З нагоди представлення керівника виконавчої гілки влади району в залі засідань Старовижівської райдержадміністрації зібралося поважне товариство: працівники апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів, депутати, представники місцевого самоврядування, духовенство, небайдужа громадськість.

Після короткої вітальної церемонії Володимир Гунчик подякував за роботу попередньому голові Старовижівської райдержадміністрації Анатолієві Лавренюку. Потому наголосив: розраховує, що представники різних гілок влади Старовижівського р-ну знайдуть порозуміння й, консолідувавши зусилля, працюватимуть задля вирішення актуальних проблем громади та реалізації завдань Президента України та Кабінету Міністрів.

- Все, що можна зробити для людей, влада повинна зробити, – підкреслив голова облдержадміністрації. – За ці два роки ситуація докорінно змінилася. Людям дуже складно і в економічному й в моральному планах. Вести війну, втрачаючи щодня 200 мільйонів гривень, упроваджувати реформи, без яких країна не зможе рухатися вперед… Ми й подумати не могли, що в країні триватиме війна й небезпека чатуватиме з боку сусіда. Нам потрібна сильна армія. А вона може бути такою лише за умови сильної економіки. Тому зусилля влади повинні бути спрямовані на зміцнення економічної складової. Окрім того, сьогодні представники влади повинні працювати для людей, для поліпшення їхнього добробуту.

До призначення на посаду голови райдержадміністрації Анатолій Бринчук працював начальником управління агропромислового розвитку Старовижівської райдержадміністрації. Окрім того, у Анатолія Івановича є досвід роботи в органах влади краю: з березня 2005-го до червня 2011 року він обіймав посаду заступника голови райдержадміністрації, ще раніше, з 1998-го до 2000 року був обраний головою Поліської сільської ради. Анатолій Бринчук 1967 року народження, уродженець с. Залізниця Любешівського р-ну.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити