Депутатські ініціативи заступника голови ОДА Сергія Кошарука

PDF Друк
Середа, 04 березня 2015, 12:18

Під час 68-ї сесії Ковельської міської ради заступник голови облдержадміністрації та депутат Ковельської міської ради Сергій Кошарук озвучив низку ініціатив. Зокрема говорив про покращення роботи виконавчого комітету, необхідність оптимізації роботи системи водопостачання, врегулювання земельних відносин та зачепив питання екологічної сфери.

Так Сергій Кошарук підготував запит, у якому йшлося про результати перевірки роботи виконавчих органів Ковельської міської ради. Варто зауважити, що відповідну перевірку минулого року проводила обласна державна адміністрація, під час якої насторожив той факт, що п’ять відділів міської ради відмовилися, аби у їх роботі здійснювали перевірку виконання делегованих державою повноважень.

Також Сергій Дмитрович акцентував увагу на необхідності розробки схеми оптимізації роботи системи водопостачання у Ковелі, адже таке доручення надійшло і з Кабінету Міністрів України та Мінрегіону. До того ж потрібна фінансова допомога комунальному підприємству «Ковельводоканал»: у місті лише на 33 відсотки виконано план щодо встановлення лічильників холодної води на об’єкти водопостачання. Що ж стосується реформування житлово-комунальної сфери, то серед міст обласного значення тільки у Ковелі не розроблено і не затверджено міську програму, яка сприятиме діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

За словами Сергія Кошарука, оскільки є чимало скарг від населення, які свідчать про непрозорість у вирішенні земельних питань громади, в обласній державній адміністрації готують документи до правоохоронних органів, аби встановити чи законно діяла Ковельська міська рада у питаннях врегулювування земельних відносин протягом 2014 року.

Окрім того, не оминув Сергій Дмитрович й екологічної теми, адже є низка підприємств, які не сплачують податок за шкідливі викиди в атмосферу. Так, на обліку у Ковелі – 120 підприємств, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, з них – 91 отримало дозвіл, 11 – за таким дозволом узагалі не зверталися. До того ж у місті не організовано інвентаризацію та паспортизацію зелених насаджень, які становлять близько 1350 гектарів.

Сергій Кошарук підняв  ще й тему безпритульних тварин. Оскільки, на території КП «Добробут» відсутній облаштований карантинний майданчик, і зокрема приміщення для проведення евтаназії та стерилізації тварин, що передбачено законодавством.

Відтак депутат Ковельської міської ради Святослав Степанюк озвучив депутатське звернення до заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука щодо неналежного контролю за збереженням військової техніки керівництвом 14-ї механізованої бригади, яка дислокується у місті Володимир-Волинському. Одначе, на прохання Сергія Кошарука письмового звернення до нього так і не надійшло.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити