У новий відділ соцполітики потрібні люди

PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 16:24

В Луцьку відкривають новий відділ соцполітики. Це буде відділ роботи з членами антитерористичних операцій та членами їх родини. Поки там працюють працівники з інших відділів, проте зовсім скоро вони повернуться на свої робочі місця, адже відділ відкриває набір на роботу. Потрібні два спеціалісти та два юристи. Набір буде починатись з 3 січня. Тоді і оголосять про початок конкурсу. Для того, щоб пройти потрібно мати вищу юридичну освіту.

Влада закликає на цю роботу відкликнутись учасників АТО, їх родичів та активістів. Ця тема найбільш близька саме таким людям, тому привілеї будуть надаватись саме їм. Хоча можливо, і хтось інший проявить розуміння та любов до цієї справи.

«Нам потрібні знаючі люди, які будуть розбиратись в цій справі. Що не будуть знати, ми навчимо. Головне, щоб нові працівники розуміло з ким вони мають справу. Вони повинні бачити ті моменти, які переживають члени антитерористичних операцій. Саме це дозволить їм якісно виконувати свою роботу. На посаду юристів нам, звичайно, потрібні люди з юридичною освітою. Вони будуть відстоювати права та вирішувати проблеми людей. Це хороша робота, тому варто звернути увагу та прийняти участь в конкурсі», - розповідає тимчасовий працівник відділу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити