Один з районів Волині отримав нового керівника

PDF Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 20:57

ручкиВідповідно до розпорядження Президента України Петра Порошенка від 24 січня 2015 року головою Іваничівської райдержадміністрації призначено Федора Войтюка. Сьогодні, 27 січня, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик представив тамтешній місцевій громаді нового керівника виконавчої гілки влади району.

Як зауважив новопризначений голова райдержадміністрації, налаштований працювати спільно з депутатським корпусом Іваничівської районної ради. Мовляв, досягти поставлених громадою завдань вдасться лише об’єднавши зусилля, натомість ламати списи на політичному підґрунті – не час. Поділяє позицію Федора Войтюка й голова районної ради Віктор Вілентко:

- Взаємодія різних гілок влади вперше дала можливість стабілізувати ситуацію в району, зокрема в частині мобілізації. Нам потрібно раз і назавжди закрити двері у минуле й жити майбутнім. Переконаний, відповідна співпраця матиме продовження. Впевнений: ідемо правильним шляхом!

Андрій Бадзюнь, попередній керівник району, виступаючи з короткою промовою, пригадав поіменно всіх іваничівців, котрі поклали своє життя на олтар незалежності батьківщини: і тих, хто загинув на Майдані, і бійців, полеглих у зоні АТО.

Сам же керівник виконавчої гілки влади Іваничівського району Федір Войтюк запросив депутатів райради, апарат представницького органу влади, керівників установ та підприємств краю до співпраці.

- У мене є мрія: хочу, аби припинилася війна та перестали гинути люди. Вірю, ми впораємося. Слава Україні! – наголосив Федір Васильвич.

Зрозуміло, що на теренах Іваничівщині, говорили й про волинські шахти, частина котрих розташована на території району.

- Шахти – дуже серйозне питання, – підкреслив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. – Але не можна будувати економіку району, селища чи села на одному аспекті. Так, ми повинні зробити все, аби запрацювала 10-та шахта. Нехай вона видаватиме на гора вугілля ще 50 років, але не вічність. Тому є сільське господарство. Головне завдання в області – саме розвиток агропромислового комплексу. У минулому році, вперше від 97-го, Волинь мала більше мільйона тон зернових. Якщо говорити про шахти, то гірникам потрібно казати правду. До моменту запуску в експлуатацію 10-ї, мають працювати інші копальні. Але не більше, бо вони збиткові. І це – реальність. Треба казати правду пенсіонерам-шахтарям: дякуємо за роботу, але є молоді люди, які можуть і хочуть працювати. Федір Васильович, буду радий бачити вас у кабінетах міністерств. Гарантую підтримку. Але, якщо голова адміністрації сидітиме у кабінеті, то такого керівника потрібно змінювати. У вас є колосальний ресурс – земля і люди! Про таке не можна забувати. Давайте раціонально використаємо цей ресурс.

Наголосив Володимир Петрович і на особливості формування бюджету області 2015 року. Вперше до волинської казни закладено кошти на підтримку армії та передбачено чималу суму на соціальну складову. Останнє особливо важливо, адже чимало волинських родин через війну лишилися без годувальників, діти зосталися сиротами й вони потребують допомоги.

- Основне призначення влади – працювати на громаду, – акцентував Володимир Гунчик. – Федір Васильович має величезний досвід. А наше завдання – йому допомогти. Звертаюся до вас, представники влади: не повинно бути розбрату і розколів. Ворог чекає, аби з’явилася тріщинка, в яку одразу забивають інформаційні кілки. Колосальний ресурс супротивник спрямовує на промивання мізків людей. Сьогодні маємо війну на сході, де свистять кулі, й війну на території всієї України, але інформаційну. Кожне наше слово має бути зваженим і спрямованим на захист батьківщини.

Довідка: Федір Васильович 1959 року народження, мешкає у с. Древині Іваничівського р-ну. За освітою – інженер-будівельник, закінчив Львівський політехнічний інститут. До призначення головою райдержадміністрації працював Іваничівським селищним головою, раніше, із серпня 2008-го до січня 2010 року – заступник голови Іваничівської райдержадміністрації. За плечима Федора Вайтюка – майже чотири десятки літ трудового стажу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити