Волинський ліцей отримав Гран-Прі нагороду на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015»

PDF Друк
Середа, 18 березня 2015, 17:04

Уже стало доброю традицією представляти на огляд громадськості найвагоміші досягнення національної освіти, визначати та обговорювати напрями її реалізації на форумах міжнародного та всеукраїнського рівнів.

З 12 по14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», учасниками якої стали 750 навчальних закладів з різних регіонів України, а також заклади та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Захід організовано Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук та компанією «Виставковий світ».

У рамках виставки проведено науково-практичні конференції, тематичні семінари, круглі столи, відбулися презентації та майстер-класи, обговорено нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, а також особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році. У День професійно-технічної освіти 13 березня відбувся театралізований показ мод. Підприємства та представництва індустрії сучасних засобів навчання, електронних систем, програм та рішень для галузі освіти презентували електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес.

Професійно-технічну освіту Волині на освітянському форумі представляв Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області та 6 професійно-технічних навчальних закладів: Нововолинське, Колківське, Камінь-Каширське та Володимир-Волинське вищі професійні училища, Луцький центр професійно-технічної освіти і Ковельський професійний ліцей.

За підсумками VI Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» у тематичній номінації «Діяльність професійно-технічних навчальних закладів з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» золотими медалями нагороджено Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області, Колківське вище професійне училище, ДПТНЗ «Камінь-Каширське вище професійне училище»; срібною медаллю – Луцький центр професійно-технічної освіти; бронзові нагороди дістались Володимир-Волинському вищому професійному училищу та Ковельському професійному ліцею.

Почесної нагороди Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України – 2015» удостоєно Нововолинське вище професійне училище.

Вітаємо колективи профтехзакладів і Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області з перемогою і зичимо невичерпної енергії, професійних звершень та нових здобутків на освітянській ниві!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити