Волинські освітяни пішли добровольцями в АТО

PDF Друк
П'ятниця, 20 лютого 2015, 11:48

Цими днями на неоголошену війну добровольцем пішов директор Бережницької ЗОШ І—ІІ ступенів Маневицького району Володимир Савчук (до слова, рідний брат депутата обласної ради Людмили Кирди).

На шкільній лінійці він попрощався зі своїми вихованцями, які не стримували сліз, та з колегами. Про це в повідомленні газети «Волинь-нова» розповіла Валентина Блінова, заступник відповідального секретаря газети.

Ще влітку Володимир збирався одягти військову форму, але тоді призов уже скінчився. Хоча як батько трьох дітей не підлягає мобілізації, не відступив від наміру стати на захист України.

... І В ШКОЛІ, І НА ВІЙНІ ПОТРІБНІ СПРАВЖНІ ЧОЛОВІКИ


На Маневиччині це вже другий керівник загальноосвітнього навчального закладу, який цьогоріч залишив директорський кабінет, щоб згодом, коли настане мир, уроки патріотизму проводити для вихованців не за підручником, а на прикладах із власного життєвого досвіду.

До лав оборонців став також 55-річний Анатолій Бричка, директор школи зі Старосілля.

Нині на Донбасі воюють четверо вчителів із Камінь-Каширського району, стільки ж викладачів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Загалом у зоні АТО захищають нашу державу більш як 50 працівників загальноосвітніх навчальних закладів Волині. Ще більш як 20 — несуть військову службу за межами території збройного конфлікту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити