В таборі навчили дітей пожежній безпеці

PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2013, 16:04

Відпочивальників у ДОТ "Чайка" навчили правилам евакуації, показали техніку гасіння вогню і розповіли про пожежному устаткуванні. Поява цієї пожежної машини, наданої в навчальних цілях місцевою пожежною частиною, стало для хлопців молодшого віку справжньою подією

Відпочивальників у ДОТ "Чайка" навчили правилам евакуації, показали техніку гасіння вогню і розповіли про пожежному устаткуванні. Поява цієї пожежної машини, наданої в навчальних цілях місцевою пожежною частиною, стало для хлопців молодшого віку справжньою подією. Кожен вважав своїм обов'язком залізти у водійське крісло або сфотографуватися на автоцистерні.

- Такі показові навчально-тренувальні заняття з евакуації дітей з оздоровчих таборів на момент виникнення пожежі проводяться регулярно для кожної зміни відпочиваючих, зрозуміло, за згодою управління освіти та директорів дитячих таборів, - розповіла голова Луцького міського відділення всеукраїнського добровільного пожежного товариства.

- "Чайка" - один з тих, хто організовує навчання постійно і відноситься до теми пожежної безпеки з особливою увагою та ентузіазмом. Сьогодні в рамках навчань пройшла імітація пожежі за допомогою умовного вогнища займання, який гасить пожежна служба (в даному випадку співробітники місцевої пожежної частини). Всі дії максимально наближені до реальних подій - виїзд, бойове розгортання, гасіння, черговий караул. Крім цього, ми провели ознайомлення та навчання дітей користуванню первинними засобами пожежогасіння: був створений умовну пожежу з відкритим вогнем, де діти самі працювали вогнегасником. Те, з чим не впоралися вони, усунули пожежні.

За словами директора ДОТ "Чайка" Марини Маньшини, в кожну зміну табір приймає близько 350 дітей, і в такому інтерактивному режимі вони з набагато більшим задоволенням і інтересом засвоюють інформацію про пожежну безпеку, ніж просто з усних інструкцій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити