Переносять розклад в школі через транспорт

PDF Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 16:24

У Луцьку вирішили перенести дзвінки для молодших класів на пів години пізніше, адже немає транспорту, який їхав би до Дубнівської школи. Діти радіють такій новині, адже тепер зхможуть не запізнюватись та нормально їхати. Батьки також радіють, що зявилась така можливість.

Депутати вирішили допомогти школярам, аби їм було легше добиратись до школи. Проте деякі з таким рішенням не згідні і кажуть, що самі ходили в школу на 8 годину ранку і нічого з ними не трапилось. Тому хочуть, щоб розклад не підлаштовували під особливі бажання.

«Це дуже добра ідея, тому варто було раніше це зробити. Маршрутки до нас їдуть дуже рідко, тому важко добиратись, потрібно або дуже рано приїжджати до школи та чекати там всіх, або запізнюватись. Частіше обираємо другий варіант, адже дітям важко вставати набагато раніше, та й зайнятись в школі зайву годину нема чим. Добре, що так зробили, бо якраз трішки пізніше їде автобус, який міг би довозити дітей вчасно по новому графіку. Тепер будемо встигати. Хоч зробили таке поки що лише для учнів молодших класів, але це й правильно, бо старші вже можуть себе перебороти для навчання», - розповідає мама учня цієї школи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити