Шкільне харчування у Луцьку: депутати пропонують програму співфінансування і батьківський контроль

PDF Друк
Понеділок, 19 вересня 2016, 11:44

У Луцьку депутати ініціюють розробку програми співфінансування за плату харчування дітей 1-4 класів та запроваджує механізми громадського контролю зі сторони батьківських комітетів за якістю дитячого харчування.

Так, депутат Павло Данильчук звернувся до міського голови з проханням дати доручення посадовцям міської ради:

– вивчити досвід інших міських громад із фінансування з міського бюджету харчування учнів початкових класів;

– розрахувати вартість харчування для дітей 1-4 класів на 2016 та 2017 роки для різних варіантів співфінансування зі сторони батьків;

– підготувати пропозиції щодо джерел фінансування вищезазначених витрат;

– організувати за участю громадськості міста публічні консультації щодо обговорення цієї проблеми.

«Із початком навчального року 2016-2017  батьки, чиї діти ходять у молодші класи, стикнулися із серйозними фінансовими складнощами – крім традиційних витрат, пов’язаних зі збором дитини до школи та благодійними пожертвами у фонди школи, з’явилась стаття витрат – харчування дітей. Це питання викликало хвилю публікацій та обговорень в соціальних мережах та в ЗМІ. Враховуючи велике соціальне збурення та вивчивши досвід інших громад депутатська фракція «Народний контроль» у міській раді пропонує відновити бюджетне фінансування харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька на умовах співфінансування за рахунок коштів батьків учнів», – йдеться у зверненні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити