У Луцьку закінчився безкоштовний курс з вивчення англійської мови

PDF Друк
П'ятниця, 02 вересня 2016, 10:56

В обласному центрі Волині три місяці усі охочі, незалежно від віку та освіти мали змогу безкоштовно вивчати англійську мову. Символічно, що в День знань вони отримали сертифікати про проходження курсів.

Оскільки 2016 рік Президент України Петро Порошенко оголосив роком вивчення англійської мови в Україні, то й Волинська територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка вирішила організувати курси з вивчення цієї мови. Ні для кого не секрет, що зараз без англійської – нікуди, адже це мова міжнародного спілкування, й не важливо, чи ти їдеш на відпочинок за кордон, чи влаштовуєшся на роботу – англійська завжди стане тобі у нагоді.

Саме тому чимало лучан виявили бажання вивчити іноземну, або ж підтягнути свої знання. Усі три літні місяці тривали курси. Дорослі групи ходили після роботи, школярі ж відвідували заняття по обіді. Організатор курсів Ярина Середюк зауважила, що для багатьох ці заняття стали певним стартом, який мотивуватиме навчатися далі. Також вона побажала усім не зупинятись на досягнутому й якомога більше слухати англійською та, при можливості, подорожувати закордон, аби там практикуватись.

До речі, під час навчання було чимало занять з носіями мови, яких спеціально запрошували на курси, аби студенти мали змогу почути англійську від людей, для яких вона – рідна.

Ірина Варварук пожартувала, що заняття допомогли навіть тим, хто вчив французьку. Виявилось, що до курсів вона ніколи не вчила англійської, а знання іншої іноземної навпаки гальмували процес. Однак зараз вона не боїться пробувати говорити англійською і впевнена, що й надалі удосконалюватиметься.

Підтвердила це й Ірина Новосад. Вона зауважила, що робота в колективі допомогла подолати страх сказати щось не так. Саме тому, коли вона потрапила в англомовне середовище, то почувалась вільніше.

Богдана Бондаренко подякувала за те, що в неї з’явилась нагода провести це літо з користю. Не зважаючи на юний вік вона відвідувала групу з дорослими, адже уже мала непоганий рівень англійської.

Тож старшим групам, які вивчали мову вручили сертифікати. Однак курси вирішили не закривати, а зробити новий набір абітурієнтів.

«Ми побачили, що це хороший проект. Було багато охочих, які телефонували вже й після формування груп. Саме тому ми вирішили, що курси з вивчення англійської будуть проводитись й надалі. Тож у вересні ми набираємо нових слухачів. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі. Їх навчання триватиме теж три місяця. Ми вважаємо, що цей термін – та мінімальна база, яка потрібна людині, аби почати вчитись. Далі, якщо людина зацікавлена, то буде продовжувати навчання самостійно», – розповідає Роман Романюк.

Тож усі, хто бажає безкоштовно вивчати англійську мають змогу зареєструватись на курси, які розпочнуться в середині вересня. Телефон для реєстрації: 0950645662 (Ярина Середюк). Для старших груп навчання відбувається після 18 години, тобто у позаробочий час, обмежень по віку – немає. Дитячі групи працюватимуть після шкільних занять, по обіді, вік учнів від 10 до 16 років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити