Як організувати новорічний корпоратив?

PDF Друк
Неділя, 25 серпня 2019, 13:59

Новорічний корпоратив - одне з найпоширеніших святкових заходів серед компаній будь-якого розміру. Незалежно від формату корпоративу, до планування та підготовки свята необхідно підійти заздалегідь. Якщо до організації невеликого фуршету з розважальною програмою https://ktuz.com.ua/noviy-god рекомендуєприступити приблизно за місяць до події, то великий банкет, поєднаний з рішенням бізнес-завдань або підбиттям підсумків роботи, доведеться планувати вже за 2-3 місяці.

Різниця в часі пояснюється тим, що в складному заході потрібно з'єднати безліч різних аспектів, як сценарій, майданчик або обладнання. Також не варто забувати і про підвищений попит на організацію заходів у передсвяткові дати, тому з більшою ймовірністю вдасться забронювати майданчик / ведучого / оформлювачів в осінні місяці.

Стрижень заходи - його сценарій. На підставі чіткого плану будується тематика заходу, набір активностей для співробітників, вибираються шоу-програми. Все це пов'язується хронологічно і за змістом. Створення першокласного заходи ніколи не обходиться без урахування специфіки компанії, інакше корпоратив може вийти безликим і скучним


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж