Сучасний одяг для жінок різного віку

PDF Друк
П'ятниця, 26 липня 2019, 17:23

Сучасна дівчина чи молода жінка мріють про модний жіночий одяг, великий гардероб, в якому мають місце плаття різного стилю, спортивні речі та ін. Іноді представниці жіночої статі одягаються не у відповідності до свого віку. Одяг має властивість як додавати роки, так і зменшити їх.

Тому всі речі поділяються на 2 групи: ті, що молодять, та ті, що старять. До першої відносяться:

  • Джинси – з високою посадкою, скіні або затерті у будь-якій ситуації мають невимушений вид, а класичний варіант додає жінці декілька років.
  • Плаття з високою посадкою допоможуть приховати незначні недоліки фігури та придають дівчині легкості та романтичності.
  • Укорочені футболки та кофти одягаються лише на той випадок, коли жінка має ідеальну фігуру (прес). В інших випадках таке вбрання лише зробить панянку кумедною.
  • Светри й топи в стилі оверсайз підходять для дівчат, які мають недоліки в області талії.
  • Короткі шорти або спідниці можна вдягати тим представницям, які мають гарні та довгі ноги. Але з цим видом одягу необхідно бути обережними, щоб не стати вульгарною.

Великий асортимент жіночого вбрання високої якості можна знайти в інтернет-магазині STIMMA. Жіночий одяг поставляється надійними виробниками Європи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж